۶:۲۲:۳۲ - شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تکذیب خبر وقوع قتل ناموسی در کنگان
فرمانده انتظامی شهرستان کنگان خبر وقوع قتل ناموسی در شهر بنک از توابع این شهرستان که اخیرا توسط شبکه‌های معاند در فضای مجازی منتشر شده است را تشریح نمود.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش رخداد جنوب، سرهنگ رهام رضایی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دو روز پیش خبری مبنی بر خودکشی دختر نوجوانی به مرکز فوریت‌های پلیس اعلام که اکیپی از کاراگاهان پلیس آگاهی به همراه مقام قضایی در محل حادثه حضور یافتند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان افزود: در بررسی‌های اولیه، معاینه جسد و محل وقوع خود کشی، هیچ گونه علایمی دال بر وقوع قتل در بدن این دختر نوجوان مشاهده نگردیده و جسد وی برای بررسی‌های بیشتر و یافتن علت تامه فوت در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفته است.

 

سرهنگ رضایی ابراز داشت: مطالبی در فضای مجازی توسط رسانه‌های دشمن مطرح می‌گردد که دختر نوجوانی چند روز پیش با انگیزه ناموسی توسط برادرش کشته شده و پزشکی قانونی نیز خفگی آن را تایید کرده که این مطالب شایعه سازی بوده است و تکذیب می‌گردد.

 

سرهنگ رضایی با اشاره به اینکه به محض اعلام خودکشی پرونده مقدماتی تشکیل و یک تیم ویژه از کارآگاهان پلیس رسیدگی به پرونده را بر عهده گرفته‌اند افزود: خانواده متوفی در اظهارات خود به صراحت اعلام کرده‌اند موضوع فوت فرزندشان خودکشی است.

 

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان با بیان اینکه این قبیل اخبار در ادامه فضاسازی رسانه‌های معاند علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحت تأثیر برهم زدن جو روانی جامعه صورت می‌گیرد افزود: نتیجه اقدامات بعدی متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

انتهای پیام /فارس

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب