۸:۵۱:۴۹ - جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون عمرانی استاندار بوشهر:
تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی هیچگونه هزینه پرداخت نشده ندارد
در نخستین بازدید مشترک معاون عمرانی استاندار بوشهر و شهردار جدید بوشهر از پروژه‌های در دست اجرای شهرداری بوشهر، بر سرعت بخشی و تکمیل باکیفیت پروژه‌های نیمه تمام تاکید شد.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش رخداد جنوب، در نخستین بازدید مشترک معاون عمرانی استاندار بوشهر و شهردار جدید بوشهر از پروژه‌های در دست اجرای شهرداری بوشهر، بر سرعت بخشی و تکمیل باکیفیت پروژه‌های نیمه تمام تاکید شد.
مهرداد ستوده، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری بوشهر و شهردار جدید بوشهر از پروژه‌های شهرداری بوشهر بازدید و بر لزوم سرعت بخشی و تکمیل با کیفیت پروژه‌های در دست اجرا از جمله پروژه تقاطع غیرهمسطح سردار شهید سلیمانی، مسیر راست گرد ورودی شهر بوشهر و اجرای فازهای بعدی پارک بزرگ لیان تأکید شد.
 
معاون عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی هیچگونه هزینه پرداخت نشده ندارد و در تامین اعتبار برای تکمیل آن هم مشکلی نیست  گفت: شهرداری بوشهر و پیمانکار پروژه باید با کار شبانه روزی پروژه را در کمترین زمان ممکن به انجام برسانند.
 
معاون عمرانی استاندار بوشهر، آمادگی استانداری بوشهر را برای تامین اعتبار تکمیل فازهای بعدی پارک بزرگ لیان بصورت ۵۰ درصد اعلام کرد و اظهار داشت: شهرداری مقدمات کار را با سرعت آغاز و نگرانی بابت تامین اعتبار پروژه نداشته باشد.
 
وی کمک‌های استانداری به عمران شهری بوشهر را قابل توجه دانست و خواستار تسریع در تکمیل پروژه‌های در دست اجرا شد.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر تعیین تکلیف پروژه چرخ فلک، مسیر راست گرد ورودی شهر بوشهر و توجه شهرداری به پرداخت مطالبات کارگری را ضروری دانست و خواستار اقدام سریع شهردار در این موارد شد.
 
در این بازدید معاون استاندار از شهردار جدید بوشهر خواست نسبت به زیباسازی شهر بوشهر و مسیر ورودی بوشهر اقدام و نگاه‌های منفی و ناامیدی‌های موجود را به نگاه‌های مثبت و امیدوارانه تبدیل کند.
 
در ادامه حسین صالحیان شهردار بندر بوشهر نیز در این بازدیدها با تشکر از همکاری استانداری بوشهر، آمادگی خود و مجموعه شهرداری برای انجام سریع، باکیفیت، قانونمند و شبانه روزی پروژه‌های نیمه کاره، معطل مانده را اعلام کرد و اظهار داشت: باید کارها را با سرعت و کیفیت به انجام برسانیم و پیمانکاران باید به تعهدات خود عمل کنند.
 
وی در ارتباط با پروژه تقاطع غیرهمسطح سردار شهید سلیمانی نیز گفت: ما تمام مطالبات پیمانکار را پرداخت کرده ایم و در همین مدت کوتاه برای بار سوم از پروژه بازدید کرده ام و از پیمانکار نمی پذیرم که در اجرای کار تعلل کند و باعث زحمت بیشتر برای مردم شود.

 /انتهای پیام

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب