۱۱:۴۹:۰۹ - شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رویکرد بیست و نهمین اجلاس کشوری و ششمین اجلاس استانی نماز
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با هدف تقویت و گسترش فرهنگ اقامه نماز، هیات اندیشه ورز نماز در مدارس استان و ادارت آموزش و پرورش شهرستان‌ها/مناطق تشکیل شده است.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش رخداد جنوب، علی موحدی در نشست شورای توسعه وترویج فرهنگ اقامه نماز آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه گسترش فرهنگ اقامه نماز سبب کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه می‌شود، اظهار کرد: در این راستا، هیات اندیشه ورز نماز در مدارس وادارات آموزش وپرورس استان تشکیل شده است تا با برنامه ریزی بهتر، بتوانیم این وظیقه دینی و اخلاقی خود را ادا کنیم.

 

وی با بیان اینکه ششمین اجلاس استانی نماز در آذرماه برگزار می شود، اظهار کرد: تلاش می کنیم با همکاری فرهنگیان، خانواده‌ها، دانش‌آموزان و دستگاه‌های اجرایی همکار این اجلاس باشکوه برگزار شود.

 

موحدی افزود: رویکرد بیست و نهمین اجلاس کشوری و ششمین اجلاس استانی نماز، “پیوند نماز، خانه، مدرسه و مسجد” است.

 

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر ادامه داد: فرهنگیان و دانش‌آموزان می توانند آثار خود را در رشته‌های علمی وپژوهشی، ادبی وهنری ایده ها وتجربیات موفق تا ۱۰ آذرماه به دبیرخانه اجلاس کشوری( بخش دانش آموزی به آدرس hamgam.medu.ir و فرهنگیان به آدرس www.namaz.ir ارسال کنند.

 

وی با با بیان اینکه آثار تولیدی باید به هر دو دبیرخانه اجلاس کشوری و استانی ارسال شود، اضافه کرد: آثار ششمین اجلاس استانی از طریق تارنمای اجلاس استانی نماز به آدرس www.salat.ostb.ir و شماره فضای مجازی معاونت پرورشی و فرهنگی ۰۹۰۴۶۵۸۷۳۶۰ قابل دریافت است.

 

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که با مشارکت فرهنگیان و دانش‌آموزان و تولید آثار کارآمد و موثر بتوانیم گامی در گسترش فرهنگ نماز برداشته شود.

/انتهای پیام

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب