۹:۱۲:۰۷ - سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرد محکوم به قصاص نفس در بوشهر بخشیده شد
با پیگیری و تلاش اعضای شعبه ۱۴ شورای حل اختلاف مستقر در زندان مرکزی یکی از محکومین به قصاص نفس در زندان مرکزی بوشهر بخشیده شد.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش خبرنگار رخداد جنوب، زندانی م . د از اردیبهشت سال ۹۶ به جرم قتل عمد به قصاص نفس محکوم و در زندان مرکزی بوشهر تحمل حبس می نمود که با وساطت و پیگیر های اعضای شعبه ۱۴ شورای حل اختلاف مستقر در زندان مرکزی بوشهر با حضور اولیاء دم در زندان و ارائه راهنمایی های لازم ؛سرانجام گذشت و رضایت ایشان اعلام و مراتب جهت سیر مراحل قانونی و قضایی انجام گردید.

 

رئیس اداره زندان مرکزی و شعبه ۱۴ شورای حل اختلاف بوشهر در این خصوص گفت: یکی از اساسی ترین ارزش ها و مکارم اخلاقی در زندگی اجتماعی و روابط انسانها گذشت از خطای دیگران و پذیرش عذر آنان است.

 

 

وی افزود: این ویژگی می تواند دشمنی ها را ریشه کن کند و محبت ،دوستی و اتحاد در پی داشته باشد زیرا آدمیان در روابط اجتماعی در تعامل با یکدیگر قطعا دچار اشتباه و حتی ظلم نسبت به همنوعان خود می شود،لذا به منظور صیانت از استحکام روابط فی مابین،عذرخواهی ها را پذیرا باشیم.

 

رئیس زندان بوشهر و شعبه ۱۴ شورای حل اختلاف بوشهر  بیان داشت: خوشبختانه از دی ماه سال ۹۸ تا کنون با همت و توان مضاعف و با پیگیری های انجام شده ،۱۳ پرونده قصاص نفس با گذشت اولیاء دم مختومه گردیده است.

 

/انتهای پیام

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب