۱۸:۴۱:۱۵ - سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رعایت محدودیت های کرونایی چطور بوده؟
بر اساس گزارش تهیه شده، میزان رعایت محدودیت ها در چهارمین روز از اعمال این طرح در شهر بوشهر، به طور میانگین ۹۰درصد گزارش شده است.  

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش رخداد جنوب، عباس جمشیدی، فرماندار بوشهر، در چهارمین روز از اعمال محدودیت های کرونایی مورخ ۱۳۹۹/۹/۴ طی دیداری از استقرار نیرو های پلیس راهرو و یگان ویژه ورودی بوشهر بازدید نمود و در این خصوص۶۰ مورد برگ تردد اضطراری برای شهروندان نیز صادر کرد.

 

 

وی با مدیرکل بیمه ایران برای پاسخگویی به شایعات فضای مجازی در مورد عدم تعهدات بیمه ای در ساعات اعمال محدودیت نیز هماهنگی هایی انجام داد و طی اقدامی نامحسوس از بانک ها و دستگاه ها در جهت اجرای پروتکل های بهداشتی، بازدید نمود.

 

 

بر اساس گزارش تهیه شده، میزان رعایت محدودیت ها در چهارمین روز از اعمال این طرح، در محدوده مرکز شهر بوشهر از چهار راه داد گستری تا انتهای خیابان انقلاب ۹۵ درصد، از میدان قدس، خیابان امام خمینی(ره) تا میدان امام خمینی ۹۰ درصد، خیابان عاشوری ۹۰ درصد، خیابان مطهری ۹۰ درصد، خیابان بهمنی و‌مناطق جنوبی نیز به دلیل پراکندگی و ساختار شهری حدود ۸۵ درصد می باشد.

همچنین رعایت کلی محدودیت ها به طور میانگین ۹۰درصد گزارش شده است.

 

 

گشت های مشترک بازرسی و کنترل محدودیت ها نیز، صبح ها از ساعت ۹:۰۰ لغایت ۱۳:۰۰ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۷:۰۰ لغایت ۲۱:۰۰ در حال انجام است.

 

 

رئس اداره بازرسی و مبارزه با قاچاق سازمان صمت و مدیر بازرسی اتاق اصناف نیز شخصا در سطح بازار حضور یافته و بر عملکرد تیم های بازرسی نظارت داشته اند.

 

/انتهای پیام

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب