۱۰:۱۲:۵۷ - پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون اجتماعی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با امام جمعه دیر دیدار کرد
معاون اجتماعی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با امام جمعه دیر دیدار کرد.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش خبرنگار رخداد جنوب، سرهنگ پاسدار قاسمی، معاون اجتماعی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با امام جمعه دیر دیدار کرد.

 

در این دیدار، حجت الاسلام سیدعلی حسینی، امام جمعه بندر دیر با بیان اینکه احساس مسئولیت باید همراه با بصیرت باشد، گفت: دشمن با بی رحمی تمام در فضای مجازی شبهه افکنی می کند که نباید بهانه ای بدست آنها بدهیم.

 

حجت الاسلام سیدعلی حسینی  با تبریک میلاد امام حسن عسکری(ع) و هفته بسیج، اظهار داشت: فرهنگ بسیجی فرهنگ غیرت، ولایتمداری، بصیرت و حضور در تمام صحنه ها است.

 

امام جمعه بندر دیر با اشاره به درخشش بسیج  در تمام عرصه ها، افزود: با ظرافت و برنامه ریزی برای جذب افراد اقدام کرده و به داشته های فعلی بسنده نکنیم.

 

 

حجت الاسلام حسینی با تقدیر از تلاش های خستگی ناپذیر بسیجیان به ویژه در بحث مبارزه با ویروس کرونا، یادآور شد:  از ابتدای شیوع کرونا در کشور، بسیجیان در بحث ضدعفونی و کمک به نیازمندان حضور پررنگی داشته اند.

 

 

معاون اجتماعی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در این دیدار  برنامه‌های سالانه معاونت اجتماعی را تشریح نمود؛ سرهنگ قاسمی گفت: معاونت اجتماعی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر برای مقابله جدی با آسیب‌های اجتماعی به دقت در حال برنامه‌ریزی است.

 

 

وی در ادامه افزود: این معاونت، مقابله با مؤلفه‌های ایجاد کننده آسیب‌های اجتماعی به ویژه در سنین پایه را در قالب اجرای طرح نظام مراقبت‌های اجتماعی دنبال می‌کند.

 

وی با بیان اینکه این نهاد در حوزه مربوط به آسیب‌های اجتماعی تهدید کننده جامعه دانش‌آموزی برنامه‌های خوبی در دستور کار دارد گفت: آسیب‌های موبایل، ماهواره، اعتیاد، فضای مجازی و مواردی از این دست به شدت جامعه دانش‌آموزی و جوانان ما را تهدید می‌کند و باید برای آسیب‌های اجتماعی ناشی از آن برنامه‌ریزی شود.

 

 

قاسمی، شناسایی آسیب‌های اجتماعی در حوزه‌های یاد شده و تلاش در راستای کنترل، کاهش و پیشگیری از اثرات مخرب آن‌ها در جامعه را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: بحث نظام مراقبت‌های آسیب‌های اجتماعی از موضوعاتی است که معاونت اجتماعی سپاه استان بوشهر در حال برنامه‌ریزی برای عملیاتی ساختن آن است.

 

معاون اجتماعی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در پایان از همکاری امام جمعه  دیر با سپاه شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

 

/انتهای پیام

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب