۱۹:۲۸:۲۵ - پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده سپاه بوشهر:
یک‌هزار و ۳۵۰ برنامه در بوشهر توسط سپاه و بسیج در دهه فجر برگزار می شود
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: یک‌هزار و ۳۵۰ برنامه در بوشهر توسط سپاه و بسیج در دهه فجر برگزار می شود.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش رخداد جنوب، سردار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اظهار داشت: یک‌هزار و ۳۵۰ برنامه در بوشهر توسط سپاه و بسیج در دهه فجر با هدف گرامیداشت این دهه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با محوریت فضای مجازی در این استان برگزار می‌شود.

وی افزود:برنامه‌های مختلف با موضوعات بصیرت افزایی، ورزشی، فرهنگی، فضای مجازی، رژه خودرویی و موتوری، برنامه‌های بهداشتی، خدماتی و امنیتی در ایام دهه فجر برگزار خواهد شد.

رزمجو با بیان اینکه  اصحاب رسانه در استان بوشهر در مناسبت‌های مختلف یار و یاور دستگاه‌های فرهنگی و خدمت رسان هستند، گفت: از خبرنگاران درخواست دارم دستاوردهای انقلاب اسلامی را در دهه فجر سال جاری نیز به جامعه منتقل کنند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تصریح کرد: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای مردم امید آفرین و نشاط بخش است و امروز دستاوردهای عظیم چهل و دو ساله ملت ایران در اختیار ماست و اینها مرهون تلاش ها و زحمات در طول این سال ها است که باید به خوبی تبیین شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد:  دهه فجر دهه نمایش اقتدار و عظمت ایران اسلامی بوده و بر همه ما واجب است تا شور انقلابی را در جامعه برپا کنیم.

/ انتهای پیام

 

 

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب