۷:۳۰:۰۴ - جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیش بینی ۲۴ ساعته وضعیت جوی و دریایی استان بوشهر
امروز به سبب وزش جریانات جنوبی و روزهای شنبه تا اوایل روز سه شنبه هفته آینده به سبب وزش بادهای شمال غربی، خلیج فارس به تناوب مواج و متلاطم خواهد بود.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش رخداد جنوب و نقل از اداره کل هواشناسی استان بوشهر، بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد امروز به سبب وزش جریانات جنوبی و روزهای شنبه تا اوایل روز سه شنبه هفته آینده به سبب وزش بادهای شمال غربی، خلیج فارس به تناوب مواج و متلاطم خواهد بود.

 

امروز و فردا نیز با افزایش پوشش ابر در آسمان استان، وقوع رگبارهای پراکنده گاهی همراه بارعدوبرق، احتمال ریزش تگرگ و احتمال بروز و نفوذ گرد و خاک در برخی نقاط استان دور از انتظار نیست.

 

آسمان نیز نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد، گاهی گردوخاک، در برخی نقاط رگیار پراکنده باران گاهی همراه با رعدوبرق و در مناطق مستعد احتمال ریزش تگرگ است.

 

جهت وزش باد، جنوب شرقی تا جنوب غربی با سرعت ۱۶ تا ۴۴ بر روی دریا گاهی بیش از ۵۰ کیلومتر در ساعت. و از فردا بتدریج شمال غربی با سرعت ۱۲ تا ۳۸ گاهی تا ۴۴ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

 

ارتفاع موج،  ۹۰ تا ۱۸۰ سانتیمتر در فرا ساحل در برخی ساعات بیش از ۲۱۰ سانتیمتر و فردا ۹۰ تا ۱۵۰ گاهی ۱۸۰ سانتیمتر می باشد.

 

/انتهای پیام

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب