۹:۴۴:۳۳ - دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جلسه آموزش صیادان در جهت ساماندهی مسائل زیست محیطی خور گناوه برگزار شد
به گزارش رخداد جنوب، دوره‌ی آموزشی و جلسه هم اندیشی ویژه صیادان گناوه برگزار شد.  

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

به گزارش رخداد جنوب، جلسه آموزش صیادان با رویکرد ساماندهی مسائل زیست محیطی خور گناوه توسط واحد آموزش و روابط عمومی اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان گناوه برنامه‌ریزی و برگزار شد.

 

این برنامه با حضور سرپرست و کارشناسان محیط زیست و صیادان در مرکز آموزش و ترویج صیادی گناوه برگزار گردید.

 

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست گناوه در این مراسم گفت: «خور محل زندگی و ارتزاق همه‌ی ماست و ساماندهی وضعیت زیست محیطی خور گناوه از جمله مسائلی است که همواره مورد خواست اقشار مختلف مردم گناوه بوده است. بر همین اساس در تلاش است هستیم تا با برنامه‌ریزی مدون و افزایش مشارکت مردم و سایر نهادهای مسئول در این امر، گامی در جهت اصلاح این وضعیت برداریم.»

 

 

کامبیز عبدالهی گفت: «اصلاح، ساماندهی و مدیریت زیست محیطی آن تنها با احساس مسئولیت همگانی و مشارکت همه جانبه حاکمیت و مردم میسر است و نیازمند یک عزم جمعی است. »

 

وی گفت: «با برنامه‌ریزی های صورت پذیرفته توسط واحد آموزش و روابط عمومی اداره شهرستان، جلسات آموزشی منظمی برای اقشار مختلف مردم از جمله صیادان، لنجداران، فعالان محیط زیست و … برنامه ریزی شده که بتدریج برگزار خواهد شد.»

 

گفتنی است این جلسه با دو رویکرد آموزشی و هم اندیشی درباره مسائل زیست محیطی خور برگزار شد و صیادان نیز راهکارهای خود را برای ساماندهی وضعیت خور ارائه کردند.

 

/انتهای پیام

 

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب