۷:۳۰:۳۸ - شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر: مسابقه کتابخوانی با عنوان «راز موفقیت» برگزار شد
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در ایام الله دهه مبارک فجر، مسابقه کتابخوانی با عنوان «راز موفقیت» ویژه‌ی سوادآموزان دوره‌ی انتقال، با مشارکت ۹۲۰ سوادآموز برگزار شد.  

Print Friendly, PDF & Email

سید مجتبی هاشمی نژاد، معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان بوشهر، در گفتگویی، اظهار کرد: در راستای تقویت مهارت های سواد در زندگی سوادآموزان و گسترش فرهنگ مطالعه، مسابقه کتابخوانی کتابخوانی با عنوان «راز موفقیت» در استان برگزار شد.

 

وی با بیان اینکه مسابقه ویژه سوادآموزان دوره انتقال بوده است، خاطر نشان کرد: در این مسابقه کتابخوانی ۹۲۰ سوادآموز از ۱۵ شهرستان و منطقه با هم رقابت کرده‌اند.

 

هاشمی نژاد ادامه داد: در این رویداد فرهنگی که با هدف فرهنگ سازی شعار سال ۱۳۹۹ به نام جهش تولید برگزار شد، ۹۶ درصد از سوادآموزان استان مشارکت داشته اند.

 

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان بوشهر اضافه کرد: سوادآموزان بعد از مطالعه کتاب راز موفقیت با خلاصه برداری و نوشتن دست نوشته در این مسابقه شرکت کرده اند.

 

وی عنوان کرد: با توجه به مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا، این مسابقه به شیوه غیرحضوری و با استفاده از بستر شبکه دانش آموزی شاد برگزار شده است.

 

هاشمی نژاد افزود: در برخی از شهرستان ها و مناطق که شرایط برگزاری مسابقه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی فراهم بوده است، مسابقه به شیوه حضوری بزگرار شده است.

 

وی در پایان گفت: دست نوشته های جمع آوری شده برتر شهرستانی، توسط هیات داوران استانی بررسی شده و ۱۰دست نوشته برتر جهت بررسی و انتخاب نفرات برتر ملی به سازمان نهضت سوادآموزی ارسال می شود.

 

 

/انتهای پیام

 

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب