۱۱:۲۳:۵۷ - یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دمای هوا همچنان روند افزایشی خواهد داشت
تا اوایل وقت فردا وزش بادهای شمالی در فراساحل مرکزی و جنوبی استان همچنان تداوم دارد.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش رخداد جنوب و به نقل از اداره کل هواشناسی استان، بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد طی امروز تا اوایل وقت فردا وزش بادهای شمالی در فراساحل مرکزی و جنوبی استان همچنان تداوم دارد.

 

همچنین تا روز چهارشنبه، دمای هوا در مناطق مختلف استان روند افزایشی خواهد داشت. ضمن اینکه از اواخر وقت سه شنبه با نفوذ تدریجی سامانه ناپایدار جو سرعت وزش جریانات بر روی دریا به طور قابل ملاحظه ای افزایش می یابد و با تداوم وزش آن طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه دریا کاملا مواج و طوفانی می باشد.

 

طی این مدت نیز وقوع بارش پراکنده باران گاهی رگبار پراکنده همراه با رعدوبرق پیش بینی می شود. همچنین از روز پنجشنبه با شروع وزش جریانات شمال غربی رون کاهش دما در سطح استان آغاز می شود.

 

انتظار می رود طی روزهای پنجشنبه و جمعه دمای هوا به طور محسوسی کاهش یابد و بدین ترتیب، آسمان، غالباً صاف همراه با غبار محلی و در طول روز گاهی وزش باد، در برخی نقاط وقوع پدیده مه و کاهش دید خواهد بود.

جهت وزش باد غالباً شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۸ تا ۳۲ کیلومتر در ساعت و امروز تا اوایل وقت فردا بر روی دریا در فراساحل جنوبی شمال غربی با سرعت ۱۰ تا ۳۶ گاهی تا ۴۲ کیلومتر در ساعت است.

ارتفاع موج نیز ۳۰ تا ۹۰ گاهی تا ۱۲۰ سانتی متر و طی ساعاتی از وقت امروز تا اوایل وقت فردا در فراساحل جنوبی گاهی تا ۱۵۰ سانتی متر است و فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۴:۲۰ بامداد، مد اول دریا ساعت ۱۰:۱۰، جزر دوم ساعت ۱۵:۵۰ و مد دوم ساعت ۲۱:۴۰ خواهد بود.

 

/انتهای پیام

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب