۷:۰۳:۱۸ - چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سامانه بارشی از بعدازظهر امروز تقویت می یابد
بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده تقویت تدریجی سامانه بارشی از بعدازظهر امروز و تداوم فعالیت آن طی فردا در سطح استان می باشد.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش رخداد جنوب و به نقل از اداره کل هواشناسی استان بوشهر، شرایط سینوپتیکی و آینده نگری و بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده تقویت تدریجی سامانه بارشی از بعدازظهر امروز و تداوم فعالیت آن طی فردا بصورت افزایش ابر، وقوع بارش پراکنده باران، گاهی رگبار پراکنده به همراه رعدوبرق در سطح استان می باشد.

 

ضمن اینکه از فردا با خروج تدریجی سامانه بارشی از استان، با افزایش سرعت وزش بادهای شمالی، دریا تا اوایل هفته آینده متلاطم خواهد بود. همچنین طی امروز و فردا با عبور امواج ناپایدار جو، وزش تندبادهای لحظه ای دور از انتظار نمی باشد. بر این اساس:

پیش بینی ۲۴ ساعته وضعیت جوی و دریایی استان از ساعت ۱۱ مورخ ۰۶/۱۲/۱۳۹۹:

آسمان: نیمه ابری تا ابری، در برخی نقاط بارش پراکنده باران، گاهی رگبار پراکنده به همراه رعدوبرق و وزش تندباد لحظه ای و در مناطق مستعد با احتمال ریزش تگرگ

 

جهت وزش باد: غالباً شمال غربی تا شمالی با سرعت ۱۰ تا ۳۶ کیلومتر در ساعت و در برخی ساعات در هنگام وزش تندباد ۱۲ تا ۴۴ کیلومتر در ساعت.

 

ارتفاع موج: ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر و در برخی ساعات ۹۰ تا ۱۵۰ گاهی تا ۱۸۰ سانتی متر.

 

فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۱:۳۲ بامداد، مد اول ساعت ۰۷:۳۲ ، جزر دوم ساعت ۱۰:۲۲ و مد دوم ساعت ۱۸:۰۸ خواهد بود.

 

/انتهای پیام

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب