۱۱:۲۰:۳۲ - پنج شنبه ۹ آبان ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای: مرکز ملی مهارت گاز کشور در کنگان راه‌اندازی می‌شود
به گزارش رخدادجنوب، علی اوسط هاشمی ظهر پنج‌شنبه در نخستین جلسه شورای مهارت‌آموزی استان بوشهر اظهار داشت: این شورا بر اساس ظرفیت‌های اقتصادی و صنعتی می‌تواند زمینه مهارت افزایی جامعه را بیش‌ازپیش فرهنگ‌سازی کند و گسترش دهد. وی تصریح کرد: استان بوشهر علاوه بر ظرفیت مهم در عرصه سواحل و مرز دریایی ۹۰۰ کیلومتری با خلیج‌فارس، […]

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش رخدادجنوب، علی اوسط هاشمی ظهر پنج‌شنبه در نخستین جلسه شورای مهارت‌آموزی استان بوشهر اظهار داشت: این شورا بر اساس ظرفیت‌های اقتصادی و صنعتی می‌تواند زمینه مهارت افزایی جامعه را بیش‌ازپیش فرهنگ‌سازی کند و گسترش دهد.

وی تصریح کرد: استان بوشهر علاوه بر ظرفیت مهم در عرصه سواحل و مرز دریایی ۹۰۰ کیلومتری با خلیج‌فارس، در عرصه تولید انرژی گاز کشور سهم ۷۱ درصدی دارد که نقش مهم آن در اقتصاد کشور نشان می‌دهد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به هم‌جواری مرکز آموزش مهارتی کنگان با پارس جنوبی و بر اساس ظرفیت مهارت‌آموزی کنگان به‌زودی مرکز ملی مهارت گاز کشور تأسیس می‌شود.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: مرکز ملی مهارت گاز کشور در کنگان می‌تواند در آینده دپارتمان نفت و گاز بین خوزستان و بوشهر ایجاد شود.

وی با بیان اینکه استان بوشهر در عرصه تولید محصولات کشاورزی جایگاه مهم و ارزشمندی دارد به‌گونه‌ای که در تولید محصول گوجه‌فرنگی خارج از فصل و خرما از ظرفیت بالایی برخوردار است افزود: می‌توان با تکیه‌بر داشته‌های استان بوشهر و بر اساس فرهنگ مهارت‌آموزی زمینه حل مشکلات جامعه و رونق تولید را فراهم کرد.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای خاطرنشان کرد: آثار مهم مهارت افزایی موجب رضایت و مسرت جامعه جویای کار است و اگر فرهنگ مهارت افزایی در جامعه تسری یابد که منتج به اشتغال می‌شود بی‌شک آرامش خاطر خانواده‌ها به‌عنوان پشتوانه پیشرفت ملی فراهم می‌کند.مهر

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب