۱۲:۴۶:۳۹ - دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه بوشهر: استاندارد ضامن اقتصاد کشور است/ لزوم افزایش کیفیت تولید
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح دوشنبه در جمع کارکنان استاندارد بوشهر اظهار داشت: اجرای استاندارد در سطوح مختلف جامعه از جمله تولید کالا و خدمات یکضرورت است. نماینده ولی فقیه در استان بوشهر اضافه کرد: تولید، یکی از ارکان اساسی اقتصاد هر کشور محسوب می شود، از این رو توجه به […]

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح دوشنبه در جمع کارکنان استاندارد بوشهر اظهار داشت: اجرای استاندارد در سطوح مختلف جامعه از جمله تولید کالا و خدمات یکضرورت است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر اضافه کرد: تولید، یکی از ارکان اساسی اقتصاد هر کشور محسوب می شود، از این رو توجه به تولیدات با کیفیت، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی ادامه داد: اقتصاد به معنای بیشتر فروختن نیست، بلکه به معنای خوب فروختن است و این امر نیز محقق نمی شود جز در سایه تولیدات با کیفیت و استاندارد، از این رو می توان استاندارد را ضامن اقتصاد کشور محسوب کرد.

امام جمعه بوشهر ضمن انتقاد از وضعیت استاندارد خدمات، فروش و تأسیسات در کشور، اظهار داشت: اقدامات مفیدی در زمینه استاندارد کشور صورت گرفته است، اما هنوز هم نیازهایی در این زمینه احساس می شود.

وی ادامه داد: توانمندی استانداردسازی در ایران وجود دارد، اما متأسفانه باور این موضوع وجود ندارد که رشد اقتصادی در استاندارد کار و کالاست.

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب