۱۲:۴۷:۱۵ - دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده سپاه استان بوشهر: برای احیای منطقه عسلویه باید مشعل یاد شهدا را روشن نگه‌ داریم
به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی رزمجو ظهر دوشنبه در جمع اعضا ستاد برگزاری یادواره شهدای شهرستان عسلویه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام اظهار داشت: نور کشور و این منطقه به عنوان قطب انرژی جمهوری اسلامی برمی‌گردد به عظمت و خون شهدا و همه کسایی که باجان خود از کشور دفاع کردند. وی با […]

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی رزمجو ظهر دوشنبه در جمع اعضا ستاد برگزاری یادواره شهدای شهرستان عسلویه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام اظهار داشت: نور کشور و این منطقه به عنوان قطب انرژی جمهوری اسلامی برمی‌گردد به عظمت و خون شهدا و همه کسایی که باجان خود از کشور دفاع کردند.

وی با بیان اینکه شعله‌های فروزان پارس جنوبی در عسلویه به رشادت شهدا در جبهه‌ها برمی‌گردد تصریح کرد: در عسلویه شعله‌های آن‌چنانی پالایشگاه‌های گاز و تأسیسات و صنایع دیگر در شب روشنایی دارد، برمی‌گردد به مشعل‌هایی که شهدا در جبهه‌های نبرد پرتوافشانی کرده‌اند.

رزمجو با اشاره به برگزاری یادواره شهدای شهرستان عسلویه گفت: شهدا اقیانوسی هستند که هرکس به آن بپیوندد از خیر و برکت دنیوی و آخروی بهره‌مند می‌شوند.

احیای فرهنگ ایثار و شهادت

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: عسلویه در برپایی و احیا فرهنگ ایثار و شهادت همواره نقش داشته و الان باید نقش ایفا کند.

دبیر کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر گفت: در آستانه برگزاری کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر، یادواره شهدای شهرستان‌های استان از جمله عسلویه برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر خاطرنشان کرد: اقتدار، آسایش و پیشرفت همه‌جانبه ایران اسلامی مدیون رشادت‌های شهداست و اگر امروز در عسلویه شعله‌های آنچنانی پالایشگاه‌های گاز و تأسیسات و صنایع دیگر در شب روشنایی دارد، برمی‌گردد به مشعل‌هایی که شهدا در جبهه‌های نبرد پرتوافشانی کرده‌اند.

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب