۱۸:۰۲:۰۳ - یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نمایشگاه تخصصی نفت و گاز در عسلویه گشایش یافت
به گزارش رخدادجنوب به نقل از ایرنا؛ دبیر برگزاری این نمایشگاه در این رابطه در جمع خبرنگاران گفت: داخلی سازی و تکیه بر توان تولید کنندگان بومی، حضور شرکت های دانش بنیان از سراسر کشور و شرکت تامین کنندگان قطعات از چند کشور اروپایی و آسیایی از ویژگی‌های نمایشگاه یازدهم نفت و گاز عسلویه است. […]

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش رخدادجنوب به نقل از ایرنا؛ دبیر برگزاری این نمایشگاه در این رابطه در جمع خبرنگاران گفت: داخلی سازی و تکیه بر توان تولید کنندگان بومی، حضور شرکت های دانش بنیان از سراسر کشور و شرکت تامین کنندگان قطعات از چند کشور اروپایی و آسیایی از ویژگی‌های نمایشگاه یازدهم نفت و گاز عسلویه است.

محسن عمادی افزود: یازدهمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از یکم تا چهارم دی ماه امسال در مرکز همایش و نمایشگاه‌های بین المللی پارس در عسلویه برپا شده تا موجب تقویت پیوند میان همه فعالان صنعت نفت گاز باشد.

وی عنوان کرد: این نمایشگاه که در سال حمایت از رونق تولید به همت مرکز نمایشگاه‌های بین المللی پارس و شرکت آتی ساز فناوری برگزار شده در آن برترین سازندگان و تولید کنندگان قطعات و تجهیزات مرتبط با صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی جدید ترین نوآوری‌ها و محصولات خود را در فضایی به گستره بیش از ۶ هزار متر مربع در معرض دید عموم قرارداده‌اند.

عمادی افزود: در یازدهمین نمایشگاه تخصصی نفت گاز پالایش و پتروشیمی عسلویه ١۵٠ شرکت داخلی و خارجی حضور دارند و در طی چهار روز برگزاری این نمایشگاه زنجیره ای کامل از فعالیت های شرکت های فعال در عرصه تولید، فرآوری و صادرات محصولات نفتی با هدف ایجاد ارتباط نزدیک میان صنایع بالادستی و پایین دستی نفت و گاز به نمایش در خواهد آمد.

نمایشگاه تخصصی نفت گاز پالایش و پتروشیمی عسلویه از اول تا چهارم دی ماه جاری هر روز از ساعت ٩ تا ١٧ پذیرای متخصصان مدیران و فعالان عرصه نفت و گاز است.

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب