۷:۱۹:۲۰ - چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون آموزش و پرورش استان بوشهر: ۴ هزار و ۴۸۸ کلاس درس استان بوشهر هوشمندسازی شده است
به گزارش رخدادجنوب، عبدالرضا بندری صبح چهارشنبه در حاشیه نشست با حوزه فناوری آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: هزار کلاس درس در دوره متوسطه اول و ۹۴۱ کلاس در دوره متوسطه دوم از تجهیزات هوشمند بهره‌مند هستند. وی از هوشمند بودن دو هزار و ۵۴۵ کلاس درس دوره ابتدایی خبر داد و تصریح […]

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش رخدادجنوب، عبدالرضا بندری صبح چهارشنبه در حاشیه نشست با حوزه فناوری آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: هزار کلاس درس در دوره متوسطه اول و ۹۴۱ کلاس در دوره متوسطه دوم از تجهیزات هوشمند بهره‌مند هستند.

وی از هوشمند بودن دو هزار و ۵۴۵ کلاس درس دوره ابتدایی خبر داد و تصریح کرد: با توجه به اهمیت این آموزش ابتدایی به عنوان پایه و بنیه تحصیلی برای دانش آموزان سعی برافزایش تعداد کلاس‌های هوشمند در این دوره تحصیلی است.

معاون پژوهشی، برنامه‌ریزی آموزش و پرورش استان بوشهر بابیان اینکه ۴۶ درصد کلاس‌های درس استان هوشمند است، گفت: استفاده مطلوب از تجهیزات هوشمند یکی از دغدغه‌های مهم آموزش و پرورش در بحث تحصیلی دانش آموزان است.

بندری با اشاره به اینکه معلمان باید با آموزش‌های لازم، شیوه تدریس خود را با توجه به تکنولوژی‌های روز تغییر دهند افزود: تجهیزات هوشمند نباید فقط به صورت صوتی و تصویری موردتوجه باشد.

معاون پژوهشی، برنامه‌ریزی آموزش و پرورش استان بوشهر بیان کرد: استفاده تمام هوشمند از تجهیزات و شبکه‌های ملی اطلاعات و اینترنتی نیاز به معلم به‌روز و هوشمند دارد.

وی برقراری عدالت آموزشی در بین همکاران و دانش آموزان را از ضروریات برنامه‌ریزی‌های آتی آموزش و پرورش استان عنوان کرد و گفت: با توجه به پوشش حداکثری شبکه نسل چهارم اینترنتی در مناطق استان، راه‌اندازی سامانه آموزش آنلاین از دیگر فعالیت‌های مهم فناوری آموزش و پرورش استان خواهد بود.

بندری اضافه کرد: ارتباط مستقیم بین آموزش‌دهنده و فراگیر به صورت ویدئویی، متنی و همچنین ارسال و دریافت فایل از مزیت‌های سامانه آموزش آنلاین خواهد بود.

بندری گفت: همه دانش آموزان و کادر مدرسه به راحتی می‌توانند به آموزش‌های آنلاین در نظر گرفته‌شده دسترسی داشته باشند.

وی افزود: الکترونیک کردن فرایندهای سازمانی برای تسهیل امورات مردم و همچنین رعایت حقوق شهروندی در قالب میز خدمت الکترونیکی اجرایی شده است که سعی بر تقویت و افزودن بیشتر فرایندهای سازمانی در قالب تعیین است.

معاون پژوهشی، برنامه‌ریزی آموزش و پرورش استان بوشهر خاطرنشان کرد: پخش زنده برنامه‌های استانی و کشوری آموزش و پرورش استان، آموزش ضمن خدمت همکاران در راستای استفاده مطلوب از تجهیزات هوشمند از دیگر برنامه‌های مهم در حوزه فناوری است که تاکنون به خوبی اجراشده است.

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب