۴:۱۲:۵۵ - پنج شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرگ بانوی گناوه‌ای با خوردن کیک؟
درحالی که براساس خبر‌های منتشر شده در فضای مجازی مسمومیت این زن ناشی از خوردن کیک عنوان شده، شبکه بهداشت گناوه گفته: علت مسمومیت در دست بررسی است.

Print Friendly, PDF & Email

مرگ بانویی در گناوه در فضای مجازی استان بوشهر با عنوان مرگ مشکوک دست به دست می‌شود؛ حادثه‌ای که بنا به گفته مسئولان بهداشتی بر اثر مسمومیت بوده است، اما علت مسمومیت هنوز مشخص نیست.

به گزارش «خلیج فارس»؛ خبر‌هایی از دیروز در فضای مجازی استان بوشهر منتشر می‌شود مبنی بر این‌که بانویی در گناوه بر اثر خوردن کیک مسموم شده و جان باخته است.

رئیس بیمارستان امیرالمومنین گناوه درهمین زمینه در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران گفته: این بانو دوشنبه شب (نهم دی) با پای خودش به اورژانس بیمارستان مراجعه کرد و پزشکان و پرستاران بیمارستان بر بالینش حاضر شدند، اما ناگهان حالش وخیم شد.

علی دریانورد افزود: بلافاصله گروه احیا دست به کار شدند، اما ۴۵ دقیقه تلاش بی‌وقفه پزشکان و پرستاران بی‌نتیجه بود و این بانو بر اثر مسمومیت شدید از دنیا رفت.

او با اشاره به خبر‌های منتشر شده در فضای مجازی که مسمومیت این زن را ناشی از خوردن کیک عنوان کرده، بیان کرد: علت مسمومیت مشخص نیست و تنها با انجام آزمایش و اظهار نظر پزشکی قانونی مشخص می‌شود که این کار هم در دست اجراست و پس از مشخص شدن نتایج به اطلاع رسانده می‌شود.

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب