۴:۵۳:۵۱ - دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حکم قطعی دادگاه «مهدی قائدی» بازیکن تیم استقلال صادر شد
دادستان بوشهر از صدور حکم قطعی دادگاه «مهدی قائدی» بازیکن تیم استقلال خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

علی حسن‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پرونده «مهدی قائدی» به اتهام بی‌احتیاطی در امر رانندگی منجر به قتل غیر عمد در دادگاه تجدیدنظر بوشهر رسیدگی و حکم آن به قطعیت رسید.

وی بیان کرد: حکم صادره از مرجع بدوی در مورد «مهدی قائدی» دایر بر بی‌احتیاطی در امر رانندگی منجر به قتل و صدمه بدنی غیر عمدی با حذف مجازات تکمیلی در شعبه پنجم دادگاه تجدیدنظر استان بوشهر تأیید و به مرحله قطعیت رسید.

دادستان بوشهر افزود: نامبرده قبلاً از حیث اتهام یادشده در شعبه ۱۰۴ دادگاه کیفری ۲ بوشهر به پرداخت دیه و آرش در حق اولیای دم و شکات پرونده و همچنین از حیث جنبه عمومی جرم به پرداخت مبلغ ۳۶ میلیون ریال جزای نقدی به عنوان جایگزین یک سال حبس تعزیری و مجازات تکمیلی انجام ۲۰۰ ساعت آموزش رایگان فوتبال به نونهالان و نوجوانان محکوم‌شده بود.

در حادثه واژگونی خودروام وی‌ام در بلوار امام علی (ع) شهر بوشهر که ساعت یک و ۳۰ دقیقه بامداد نهم بهمن سال ۹۶ رخ داد، یک تن جان باخت.

به دنبال حادثه رانندگی برای قائدی و جان باختن «احمدرضا شاکر» در این سانحه پرونده قضائی برای این حادثه در شعبه اول دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب بوشهر تشکیل‌شده است.

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب