۲۱:۳۹:۳۱ - سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۵۰۰ واحد مسکونی در شهرهای جدید استان بوشهر ساخته می‌شود
علی مقاتلی در جلسه شورای مسکن استان بوشهر هدف از اجرای طرح اقدام ملی مسکن را تامین مسکن برای اقشار متوسط و کم‌درآمد جامعه دانست و اظهار داشت: هدف طرح اقدام ملی تولید مسکن ارزان قیمت است و مسکن‌های تولیدی با قیمت‌های مناسب در اختیار اقشار ضعیف و متوسط جامعه قرار می‌گیرد. مدیرعامل شرکت عمران […]

Print Friendly, PDF & Email

علی مقاتلی در جلسه شورای مسکن استان بوشهر هدف از اجرای طرح اقدام ملی مسکن را تامین مسکن برای اقشار متوسط و کم‌درآمد جامعه دانست و اظهار داشت: هدف طرح اقدام ملی تولید مسکن ارزان قیمت است و مسکن‌های تولیدی با قیمت‌های مناسب در اختیار اقشار ضعیف و متوسط جامعه قرار می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر عالی‌شهر بوشهر با بیان اینکه در مرحله نخست طرح اقدام ملی سهمیه شهر جدید عالیشهر بوشهر دو هزار و ۲۵۰ واحد اعلام شد افزود: این واحدها برای جمعیت شهرهای بوشهر و عالیشهر است که تاکنون هزار و ۵۰۰ واحد آن طی دو مرحله در سامانه ثبت نام ثبت شده و ۵۰۸ نفر افراد ثبت نامی دارای شرایط لازم هستند.

وی با بیان اینکه تاکنون ۱۱۴ نفر برای افتتاح حساب به بانک مسکن در اجرای طرح اقدام ملی مسکن معرفی شده‌اند خاطر نشان کرد: در مرحله دوم ۵۰۰ نفر به این مجموعه افزوده شد که در این مرحله ۶۰۰ نفر ثبت نام کرده‌اند که هنوز افراد حائز شرایط لازم پالایش نشده‌اند.

مقاتلی با بیان اینکه برای اجرای ۳۵۰ واحد با ۶ مشاور و طراح قرارداد منعقد نموده خاطر نشان کرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته تا انتخاب سازنده تا پایان خرداد و تیر ماه سال جاری عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

وی بیان کرد: دراجرای طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید عالی شهر بوشهر و در صورت وجود متقاضی تا هزار و ۵۰۰ واحد از طریق انتخاب سازنده و به صورت طرح وساخت اقدام خواهد شد.

مدیرعامل عمران شهر عالی‌شهر بوشهر با بیان اینکه زمین ساخت واحدهای مسکونی آماده است تصریح کرد: برای آماده سازی زمین در اجرای طرح  اقدام ملی مسکن ۲۵ میلیارد تومان اختصاص یافته است.

مقاتلی از اجرای طرح اقدام ملی مسکن در شهرجدید در عسلویه خبر داد و بیان کرد: برای ساخت مسکن در اجرای این طرح چهار و ۸۰۰ واحد سهمیه اعلام شده، که شامل شهرهای نخل تقی، عسلویه، بیدخون و چاه مبارک می‌شود، که طی مرحله دوم از طریق سامانه هزار واحد ثبت نام صورت گرفته که در صورت وجود متقاضی تا پایان شهریور ماه سال جاری عملیات اجرایی شهر جدید آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب