۱:۱۹:۰۴ - سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرپرست معاونت گردشگری بوشهر در گفتگو با رخداد جنوب:
۸ واحد خانه مسافر متخلف در بوشهر پلمب شد
سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر از پلمب ۸ واحد خانه مسافر متخلف در بوشهر خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

سکینه سالاری سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر صبح امروز در گفتگو با خبرنگار رخداد جنوب، گفت: برخی افراد سودجو، بدون اخذ مجوز و نظارتهای لازم از میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و ارگا‌نهای مربوطه اقدام به پذیرش مسافران در این اماکن می‌کردند که با همکاری مقامات قضایی این خانه‌ های مسافر غیرمجاز شناسایی و با دستور دادستانی پلمب شدند.

وی با بیان اینکه از آغاز شیوع ویروس منحوس کرونا تعطیلی خانه های مسافرغیر مجاز در دستور کار این معاونت قرار گرفت و اکنون نیز در سراسر استان ادامه دارد، افزود: در این راستا روز گذشته  هشت خانه مسافر و خانه مبله غیر مجاز در بوشهر تعطیل و پلمپ شد.

سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان بوشهر تصریح کرد: با تحقیقات و بررسی‌های انجام شده تخلف این خانه مسافرها مشهود و ثبت شد و برابر دستور قضایی حکم پلمپ آن صادر و اجرایی شد.

سالاری افزود: برخورد جدی و قانونی  با خانه های مسافر غیرمجاز از مهمترین برنامه های اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان است.

وی با بیان اینکه تلاشها برای شناسایی واحد‌های متخلف در این زمینه ادامه دارد،خاطرنشان کرد: هتل ها، هتل آپارتمان ها و مهمانپذیرهای مجاز استان با ضوابط بهداشتی  برای اسکان مسافران و گردشگران آماده می باشند.

انتهای پیام

 

 

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب