۱:۴۳:۰۶ - سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رییس کمیته امداد دیلم در گفتگو با رخداد جنوب خبر داد:
توزیع غذای گرم بین مددجویان دیلمی
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دیلم گفت: ۱۰ هزار پرس غذای گرم بین مددجویان کمیته امداد و نیازمندانشهرستان دیلم توزیع شد.

Print Friendly, PDF & Email

اسماعیل عباسی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار رخداد جنوب، با بیان اینکه هر ساله طرح افطاری ساده توسط کمیته امداد شهرستان دیلم اجرا می‌شود گفت: امسال نیز پیرو فرامین مقام معظم رهبری با محوریت رزمایش مواسات و کمک مومنانه در قالب اطعام مهدوی با رویکرد غذای گرم برای مددجویان و اقشار آسیب پذیر این شهرستان انجام شده‌است.

وی افزود: از شروع کار آشپزخانه اطعام مهدوی در شهرستان دیلم بیش از ۱۰ هزار پرس غذا بین مددجویان، نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا در شهرستان به همت کمیته امداد امام خمینی و خیرین شهرستان دیلم توزیع شده است.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دیلم تصریح کرد: خوشبختانه هم افزایی خوبی در بین ادارات شهرستان کمیته امداد برقرار است و به برکت همین همکاری و هم افزایی شاهد خدمت رسانی مطلوبی به نیازمندان این شهرستان هستیم.

عباسی افزود: خیران نقش مهمی در تامین مواد اولیه برای توزیع غذای گرم در بین نیازمندان داشته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از سیاست‌های مهم امداد استفاده از ظرفیت راهبران شغلی، خیران اشتغال، نیروهای جهادی و اشتغال آفرینان با محوریت خرید و فروش تولیدات مددجویان در منطقه است.

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب