۱۶:۴۸:۴۹ - یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشکل آب غیزانیه تا پایان سال به‌طور کامل برطرف می‌شود
مدیرعامل آبفای خوزستان گفت: مشکل اساسی آب‌رسانی بخش غیزانیه خطوط اصلی انتقال آب و شبکه‌های آب‌رسانی داخل روستا است که با حسب دستور استاندار در نظر داریم تا پایان سال مشکل آب را برطرف نماییم.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش رخداد جنوب، صادق حقیقی پور مدیرعامل آبفای خوزستان اظهار کرد: خوشبختانه با یکپارچگی شرکت آب و فاضلاب استان توانستیم در همان گام اول، فاز نخست شبکه آب‌رسانی شیبانی به عنوان مهم‌ترین شبکه آب‌رسانی قیطانی را تکمیل نماییم.

 

وی افزود: درحال حاضر ۱۷ هزار متر مکعب آب به‌صورت شبانه‌روزی در تاسیسات شیبان تولید می‌شود.

 

مدیرکل آبفای خوزستان گفت: به‌غیر از تاسیسات شیبان تاسیسات یادگار امام و رامهرمز نیز آب بخش دیگری از روستاهای غیزانیه را تأمین می‌کند.

 

وی ادامه داد: مشکل اساسی آب‌رسانی بخش غیزانیه خطوط اصلی انتقال آب و شبکه‌های آب‌رسانی داخل روستا است که با حسب دستور استاندار در نظر داریم تا پایان سال مشکل آب را برطرف نماییم.

 

صادق حقیقی پور اذعان کرد: فاز دوم به طول ۲۸کیلومتر با قطر لوله ۶۰۰ میلی‌متر درحال اجرا است که تا به به این لحظه ۱۸ کیلومتر از این پروژه پیشرفت داشته است.

 

وی تصریح کرد: خطوط تعبیه شده حداقل تا سال ۱۴۲۵ نیاز آبی مردم را تأمین می‌کند و برای رفع نیاز آب دام های این بخش نیز تمهیداتی اندیشیده شده است.

 

وی اذعان کرد: با اجرای فاز سوم آب‌رسانی به بخش غیزانیه مشکل عمده روستاهای این بخش برطرف می شود.

 

حقیقی پور گفت: خوشبختانه از برکت طرح غدیر قرارگاه خاتم مردم خوزستان ازجمله مردم آبادان، خرمشهر، بهبهان و دشت آزادگان از آب باکیفیت و مطلوب برخوردار هستند./فارس

 

 

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب