۱۱:۳۵:۴۹ - جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بسیجیان معسر در بوشهر صاحب‌خانه می‌شوند
مدیر مؤسسه تأمین مسکن و عمران اجتماعی استان بوشهر با اشاره به طرح مسکن نیازمندان بسیجی گفت: تاکنون هفت هزار بسیجی معسر در کشور شناسایی‌شده است که این افراد فاقد مسکن شخصی بوده و از توان مالی خوبی نیز برای تهیه مسکن برخوردار نیستند.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش رخداد جنوب، احمدرضا توسلی فرد با اشاره به طرح مسکن معسرین بسیجی گفت: تاکنون هفت هزار بسیجی معسر در کشور شناسایی‌شده است که این افراد فاقد مسکن شخصی بوده و از توان مالی خوبی نیز برای تهیه مسکن برخوردار نیستند.

 

مدیر مؤسسه تأمین مسکن و عمران اجتماعی استان بوشهر افزود: بر همین اساس مقدمات طرحی با عنوان «طرح مسکن معسرین بسیجی» آماده‌شده است که در قالب آن با همکاری سازمان‌های لشکری و کشوری و با ارائه تسهیلات به این افراد تلاش می‌شود تا این افراد صاحب‌خانه شوند.

 

این مقام مسئول یادآور شد: در این طرح که در حال تصویب در رده‌های بالادستی است قرار نیست هیچ مسکنی ساخته شود بلکه در جهت توانمند کردن معسرین بسیجی و کم کردن مشکلات آن‌ها قدم‌های بزرگی برداشته می‌شود.

 

توسلی فرد از همکاری این مؤسسه در طرح‌های ملی خبر داد و اظهار کرد: مؤسسه تأمین مسکن و عمران اجتماعی استان در پروژه طرح اقدام ملی دولت درزمینهٔ ساخت مسکن به‌عنوان انبوه‌ساز با اداره کل راه و شهرسازی استان همکاری می‌کند.

 

وی اضافه کرد: مؤسسه تأمین مسکن و عمران اجتماعی استان بوشهر همچنین در طرح مشارکت در ساخت مسکن نیز به‌عنوان سازنده مسکن با اداره کل شهرسازی استان بوشهر همکاری می‌کند که در این همکاری، ارائه زمین با اداره کل راه و شهرسازی و ساخت مسکن بر عهده این مؤسسه است.

 

توسلی فرد در پایان با اشاره به نقش‌آفرینی مؤسسه تأمین مسکن و عمران اجتماعی استان در حوادث غیرمترقبه تصریح کرد: این مؤسسه در کنار اقداماتی که درزمینهٔ مسکن انجام می‌دهد در حوادث غیرمترقبه مانند سیل و زلزله نیز در کنار سپاه استان به ارائه خدمت به مردم می‌پردازد./مهر

تبليغات
سورنا دیتا سورنا دیتا رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب رخداد جنوب